Hakkımızda

Sistem Yöneticisi kimdir, nedir?

Sistem Yöneticisi, Bilgi Teknolojileri çalışanlarının bir araya geldiği hem teknik, hem sosyal içerikli bir iletişim ve bilgi paylaşımı platformudur.

Web sitesi aracılığı ile uzmanlar daha çok teknik bilgi paylaşımında bulnurken, Google Groups üzerindeki elektronik posta grubunda ise sosyal içerikli konular ağırlık kazanmaktadır.

Sistem Yöneticisi, Bilgi Teknoılojleri alanında çalışan herkesin katılımına açıktır. Temel amacı sektör çalışanları arasındaki iletişimi güçlendirmek ve sektöre katkı sağlamaktır.

İçerisinde bir hiyerarşi yoktur. Katılımcılar hem birbirlerine, hem de diğer sektör çalışanlarıyla sevgi ve saygı çerçevesinde bir iletişim halindedir.

Sistem Yöneticisi Google Groups adresi : https://groups.google.com/g/sistemyoneticisi

Sistem Yöneticisi Web Sitesi adresi : https://www.sistemyoneticisi.com

Sistem Yöneticisi web sitesinde, birbirinden kıymetli yazarlar sayesinde, oluşturulan içerikler oldukça özenlidir. Daha çok değil, daha kaliteli ve faydalı içerikler üretmeye çalışırız.

Sistem Yöneticisi Kurucusu

Grup, 2020 ylında, Web sitesi 2021 yılında Murat Elmas tarafından kurulmuştur.

Murat Elmas, 1994 yılından bu yana sektörde hem beyaz yaka profesyonel, hem girişimci olarak bulunmuştur ve halen aktif olarak kendisine ait bir danışmanlık şirketini yönetmektedir.

İstanbul Üniversitesi Bilgilsayar Bilimleri Mühendisliği ve Kadir Has Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans mezunudur.

Profesyonel iş yaşamı boyunca Akkök grup şirketlerinden Ak-Al Teksil A.Ş. ve Aksa Akrilik Kimya San. A.Ş. de Bilgi Sistemleri şefi olarak görev yapmış, Alkhair Capital Menkul Değerler A.Ş.’de Bilgi İşlem Müdür Yardımcılığı ve ÜNLÜ&Co da Bilgi İşlem Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir.

1999 da Etna Bilgisayar Ltd. Şti., 2006 yılında Dijital Dünya Teknoloji Danışmanlık Ltd. Şti. ve 2016 yılında Forsist Teknoloji Ltd. Şti.’yi kurmuştur.

Günümüzde pek çok şirkete danışmanlık ve teknik hizmet sağlamaktadır.