Beni okuyarak başlayın

Web sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanz ve Sistem yöneticisi’ni henüz tanımıyorsanız bu yazı işinize yarayacak bilgiler içermektedir.

Sistem Yöneticisi, Bilgi Teknoloji sektöründe çalışanların, bilgi paylaşımı yapabilecekleri ancak bununla sınırlı olmayan ve daha çok aralarındaki ilişkiyi iyileştirerek daha sosyal bir BT sektörü oluşumuna katkı sağlamak amacıyla Google Groups üzerinde kurulan bir iletişim platformudur.

Grupta, sektörün duayenlerinden, yeni başlayanlara kadar ve sektörün her alanından katılımcı yer alır.

Sistem Yöneticisi’nin temel amacı, bilgiyi paylaşırken, bu bilgiyi kiminle paylaştığını da bilen, yani birbiri ile yakın ilişki içerisinde olan bir topluluk haline gelmektir.

Bu nedenlerle, bu siteyi ziyaret ettiğinizde, “muhtemelen buradaki konular ilginizi çektiğine göre siz de bir Bilgi Teknolojileri sektör üyesisiniz”, bu topluluğun bir parçası olma yolunda önemli bir adım atmış olursunuz.

Peki şimdi ne olacak ?

Bu sitede ilgilendiğiniz içeriği bulsanız da bulamasanız da, bu konuyu araştırdığınıza göre merak ediyor, bir sorun yaşıyor ya da birşeyi yapmadan önce nasıl yapmanız gerektiğini öğrenmeyi hedefliyor olmalısınız.

Bu araştırmanın sorunda, edindiğiniz bilgiyi bizlerle ve daha sonra bu konuyu araştıracak olan kişilerle paylaşmak için oldukça kolay bir yolunuz var.

Aramıza katılmak ve bildiklerinizi, öğrendiklerinizi paylaşmak.

Nasıl Sistem Yöneticisi’nin bir parçası olacağım ?

Google üzerinde oluşturduğumuz Sistem yöneticisi grubuna üye olarak başlayabilirsiniz. Grubumuza katılmak için https://groups.google.com/g/sistemyoneticisi linkini ziyaret etmeniz ve başvurmanız yeterli. Eğer henüz BT sektör çalışanı değilseniz, ama Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği gibi bir bölümde öğrenciyseniz, amacınız ileride sektör içerisinde yer almaksa yine de bekleriz.

Ancak bunu yapmadan önce, hazır buradayken web sitemize kayıt olun ve bilgilerinizi bizlerle nasıl paylaşacağınıza karar verin.

Sistem Yöneticisi web sitesine kaydolduğunuzda önce Abone rolü ile kayıt olursunuz. Bilgi paylaşmak istediğinizde ise admin@sistemyoneticisi.com adresine bir mail gönderip ilk makalenizi iletin. makaleniz konunun uzmanlarınca incelenerek yayınlanmasına karar verilirse üyeliğinizin statüsü Yazar olarak değiştirilecek ve size bilgi verilecektir.

Bu aşamadan sonra dilediğiniz zaman, dilediğiniz gibi makale yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Makale sayınız arttıkça, makaleleriniz arama sonuçlarında görüntülendikçe, okundukça, yorum aldıkça güvenilirliğiniz artacak ve buna bağlı olarak bazı avantajlardan faydalanmaya başlayabileceksiniz.

Şimdilik bunlardan bahsetmiyoruz. Ama, birlikte olmanın daima kazandırdığı bir dünyada yaşadığımızı unutmayın. Bu her ya da geç karşılaşacağınız bir gerçek ve Sistem Yöneticisi, aynı sektörde olduğunuz kişilerle bir arada olmanın en eğlenceli yoludur.

Sizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Sistem Yöneticisi

Was this article helpful?

Related Articles

Leave A Comment?

You must be logged in to post a comment.