Sistem Yönecisi Grubuna katılmak için ne yapmalıyım ?

Bu konudaki en önemli ktiter bilginizi paylaşma isteğiniz ve sosyal, eğlenceli içeriklere de ayırabilecek zamanınızın olmasıdır.

Evet, çok iyi biliyoruz ki bir Bilgi Teknolojileri sektör çalışanı daima kritik işlerle uğraşır ve her zaman yoğundur.

Ancak sorulan bir soruya yanıt vermek, bizi heyecanlandıran bir bilgiyi başkalarıyla paylaşmak son derece rahatlatıcı bir şeydir.

Bununla birlikte, çevre edinmek, diğer sektör çalışanları ne yer, ne içer nerelerde gezer, boş zamanlarında neler yapar gibi şeyleri öğrenmek te iyi birşeydir. Hatta daha da iyisi, onlarla bir arada olmak, bir kahve içmek, havadan sudan sohbet etmek, belki de yeni tanıştığımız insanlarla ortak fikir üretmek, birlikte proje yapmakdır.

Kısaca sosyal bir insan olmak, ya da en azından buna çaba göstermek aramıza katılmak için en temel kriterdir.

Bunun için yapmanız gereken şey, https://groups.google.com/g/sistemyoneticisi adresini ziyaret etmek ve google hesabınızla gruba katılmaktır.

Gruba yeni katılan herkesin, kısaca kendisini tanıtmasını bekleriz.

Daha önceki yazışmaları okuyarak, diğer üyelerimiz hakkında da fikir edinebilirsiniz.

Bundan sonrası size kalmış. Dilerseniz çok teknik bir konuda yardım isteyin, dilerseniz şen sevdiğiniz film hakkında bir tartışma başlatın. Ya da çok beğendiğiniz bir restorandan bahsedin. İçeride herşeyi konuşabilirsiniz.

Buradaki tek kısıtlama, başkalarını rahatsız edecek konuları konuşmak, İş imkanı gibi vaatlerle CV istemek ve reklam yapmaktır. bu konular moderasyondan geçmez.

Buna ek olarak hemen şimdi Web sitemize abone olabilir, ilk makalenizi hazırladıktan sonra da admin@sistemyoneticisi.com adresine makalenizle birlikte yazar olmak istediğinizi belirten bir mail gönderebilirsiniz.

Sizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Sistem Yöneticisi

Was this article helpful?

Related Articles

Leave A Comment?

You must be logged in to post a comment.