Desteğe ihtiyacınız olursa

Herkes gibi zaman zaman destek ihtiyacınız olabilir.

Teknik konularda bir yardıma ihtiyacınız olursa, arama kutusuna anahtar kelimeleri yazarak veya kategoriler arasında gezinerek ihtiyacınız olan konuda yazılmış bir makale olup olmadığına bakmanızı öneririz.

Eğer web sitemizde aradığınız konuda bilgi bulamadıysanız sistemyoneticisi@googlegroups.com adresine mail atarak sorunuzu sorabilirsiniz. Sistem Yöneticisi grubunda birbirinden değerli yüzlerce uzman arkadaşımız bulunur ve muhtemelen aradığınız konuda size fayda sağlayabilecek bilgiyi edinirsiniz. Grubumuza soru sormak için öncelikle üye olmalısınız ve üye olmak için de BT sektör çalışanı olmalısınız.

Eğer web sitesi ile ilgili bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa, ya da teknik bir konuda bilgi edinmek istiyor ancak BT sektöründe olmadığınız için grubumuza soramıyorsanız, admin@sistemyoneticisi.com adresine mail atarak sorunuzu iletebilirsiniz.

Sorunuza yanıt verebilmek için ilgili arkadaşlara iletilecek ve sizin adınıza grubumuzla paylaşılarak, gelen yanıtlar size iletilecektir.

Sistem Yöneticisi, paylaşmanın değerini bilen ve işinde uzman insanlardan oluşan bir topluluktur ve size gerek işinizi kolaylaştıracak bir bilgiyi vererek ya da profesyonel anlamda doğrudan sorununuzun çözümüne zaman ayırarak destek olacaktır.

Sistem Yöneticisi

Was this article helpful?

Related Articles

Leave A Comment?

You must be logged in to post a comment.